POZNAJ NAS LEPIEJ!

Jesteśmy największą siecią gastronomiczną Street Food w Polsce! Mamy już 98 punktów, które spotkasz w najbardziej popularnych miejscach w swoim mieście. Wiemy, że jako dynamicznie rozwijająca się sieć gastronomiczna nie możemy funkcjonować bez naszych pracowników w punktach Bafra Kebab, w związku z czym wciąż szukamy pracowników do naszego zespołu!

Bez Was to się nie uda! :)


Chcesz dołączyć do naszego teamu? Zobacz, czy jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko! 


CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?
Na tym stanowisku świetnie odnajdziesz się, jeśli jesteś osobą energiczną, uśmiechniętą, a kontakt z ludźmi sprawia Ci radość. Idealnie, jeśli lubisz porządek i z chęcią dbasz o czystość oraz estetykę swojego otoczenia.

 

 

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?
- Punkty otwieramy ok. godz. 8:00  i zaczynamy od porannej rutyny tj. przygotowania wszystkich produktów i uruchomienia grilla. Kiedy wszystko jest już przygotowane otwieramy punkt i możemy witać naszych pierwszych Gości.

- W trakcie dnia pracy jest czas, aby zadbać o porządek, więc nie ma potrzeby zastawać dłużej po zamknięciu punktu.

- Od pierwszego dnia pracy otrzymasz profesjonalne szkolenie oraz wsparcie Twojego opiekuna, do którego możesz się zwrócić z pytaniami i wątpliwościami. Po kilku dniach będziesz się czuć jak u siebie 😊.

- Oferujemy elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich preferencji. W naszych punktach możesz pracować zarówno codziennie, jak i w wybrane dni. Razem ustalimy Twój cykl pracy.

- W naszej firmie znajdziesz pracę na lata, z zaangażowanymi pracownikami wiążemy się długoterminowo i zapewniamy stabilność zatrudnienia.

- W regionach gdzie mamy kilka punktów najlepsi i najbardziej doświadczeni pracownicy mogą rozwijać się jako Koordynatorzy Punktów Bafra Kebab.

- Każdego dnia możesz skorzystać z posiłku z menu Bafra Kebab za symboliczny grosz!

 

 

 

Dowiedz się więcej o pracy w BafraKebab i dołącz do #TeamBafraKebab!

 

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja.bafrakebab@sweetgallery.pl

 

BIURO

 

Ul. Jutrzenki 99/101

Moduł B1 czerwony

02-231 Warszawa

Tel: +48 887 887 514

 

FRANCZYZA

 

Tel.: +48 537 631 631

Mail: franczyza@bafrakebab.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji w polityce prywatności
© 2018 | Polityka Prywatności